Askerlik şubem sorgulama

Askerlik şubem sorgulama

Askerlik şubem sorgulama

Askerlik şubesinin nerede olduğunu öğrenmek oldukça zahmetli bir iştir. 2010 yılında kendi adınız üstüne yapabileceğiniz bütün sorgulamalar için postaneden e-devlet şifresi almanız gerekmektedir. Askerlik durumunuzla ilgili bütün bilgileri elde edebilmek için bir e-devlet şifresine sahip olmak gerekmektedir. E-devlet şifresini 3 tl karşılığında alabilirsiniz ve şifreyi kaybetme durumunda ceza ödemek durumunda kalmaktasınız. Bu yüzden şifrenizi unutmayacağınız bir şey yapmanızda fayda vardır.
Buraya tıklayarak sevk edilmeniz gereken askerlik şubesini öğrenebilirsiniz. Unutmayın; sorgulamayı gerçekleştirebilmek için e-devlet şifrenizin olması gerekmektedir ve bu şifreyi postanelerden elde edebilirsiniz.

askerlik sorgulama Başlıkları

Askerlik şubesi öğrenme Askerlik durum belgesi Askerlik şubeleri Askerlik şubemi nasıl öğrenebilirim? Askerlik şubesi sorgulama Askerlik şubesi Askerlik şubesi sorgulama 2013 yeni Askeralma Askerlik şubesi telefonu Askerlik şubesi telefonu sorgulama Askerlik şubesi sorgulama 2014 Askerlik şubesi sorgulama 2015 Askerlik şubesi sorgulama 2016