Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Bir erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır?

Erkekler, kadınlara göre bu tip konularda daha farklı davranırlar. Erkeklerin bir kısmı cesaretli davranırken bir kısmı ise bu konularda daha çekingendir. Durum böyle olunca anlaşılması zorlaşabilir. Eğer siz bir erkekten hoşlanıyorsanız ve hoşlandığınız erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilmek için bir kaç numara yapmanız gerekebilir.

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu kıskançtır. Normal bir şekilde konuştuğunuz bir erkeği dahi kıskanır. Normal bir erkek arkadaş ile buluşacağınızı ona söylediğiniz zaman yüzünde oluşabilecek durumdan sizi sevip sevmediğinden ya da hoşlanıp hoşlanmadığından net bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu yol hemen hemen bütün erkeklerde işe yarayabilmektedir.

Eğer sizin hoşlandığınız kişi kıskanç değilse o zaman işiniz biraz daha zor demektir. Hoşlandığınız kişi kıskanç değilse hoşlanıp hoşlanmadığını tek bir şekilde öğrenebilirsiniz. O da ilgidir. Eğer sizi sürekli arıyor ve sizinle kibar konuşuyor ise size olan ilgisini ön plana çıkartacaktır. Tabi ki bu ilgi sadece hoşlantı olmayabilir. Erkeklerin bir kısmı, kadınlar ile ilişki yaşabilmek içinde ilgi gösterirler. Bu tip durumlarda ilk olarak onun geçmişini incelemeli ve ardından onu incelemelisiniz. Erkekler genelde bu tip ilişkilere yaklaştıklarında pek fazla bir şey anlatmaz ve arkadaşlarına daha çok vakit ayırırlar. Durum bu şekilde olunca kadın ilgisizlikten yakınmaya başlar.

Bir erkeğin hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak çok basittir. Ancak ne amaç için hoşlandığını anlamanız imkansızdır. Gerçek yüzünü ancak istediğini elde ettikten sonra görebilirsiniz. Tabi ki hepsi aynı demek yanlıştır. Bir kısmı temiz duygular peşinde koşar.

Erkekler kadınlara göre daha fazla belli ederler bu durumu. Genellikle bekleyemez söylerler. Fakat henüz size söylemediyse ve siz de bunu merak ediyorsanız bunu anlamak için birkaç tüyo-dan bahsedebiliriz. Örneğin sizi arar hatta bunun için bahane üretirler, sık sık mesaj atarlar. Elbette ki vücut diline de bu durum yansıyacaktır. Sıklıkla göz teması kurmaya çalışması, bir şeyler anlatırken örneğin omzunuza dokunması yani el teması kurması vb. hareketlerle bunu belli ederler. Daha çok çevrenizde olmaya çalışırlar, buluşmak için teklifte bulunurlar hatta bir buluşmadan sonrasını da isterler. Bu tür ilginin her zaman bir ilişki mi yoksa tek gecelik beraberlik mi olduğu anlaşılmaz fakat o kişinin geçmiş ilişkilerine bakarak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz.

kirem

yazdığınız herşeyi yaptı ama anlamıyorum seviyormu sevmiyormu arkadaşlarımın hepsi diyor seviyor içimden bir ses de diyor seviyor ama ne yapcam bilemiyorum yardımcı olurmusunuz

Yanıtla

Seval

Önemli olan senin ne hissettiğin. Eğer sen ona karşı birşeyler hissediyorsan çabala. Ancak umut veren yanı yok ise duygularını bastırmayı denemelisin.

Yanıtla

mervee

benim doğru

Yanıtla

aşık!

of seviyomu sevmiyomu ya bakıyo,utaniyo gibi yere bakiyo,guluyo.ama duymuyo beni.onu sevdiğimide biliyo oof ya

Yanıtla

Anonim

O beni çok seviyor ben de onu

Yanıtla

delena_xx

Of karışık bir durum ya

Yanıtla

Ziyaretci844749267

neden beni sevmiyor :(

Yanıtla

Ziyaretci717106764

oluyor sanırm bana aşık bu site sayesinde herşeyi öğrendimmmm

Yanıtla

Ziyaretci981258500

yaa ama bne daha küçüğüm 13 yaşındayımmm

Yanıtla

Aşıkk

Bende ama sevgilim varrrr

Yanıtla

hoşlanma Başlıkları

Erkeğin hoşlanma belirtileri Bir erkeğin hoşlanma belirtileri Hoşlanan erkek nasıl anlaşılır