Show TV personel alımları ve iş ilanları

Show TV personel alımları ve iş ilanları

Show TV personel alımları ve iş ilanları

Genelde eleman arayan kişiler, iş ararken Show TV ve benzeri büyük kuruluşlara başvuru yapmakta öncelik tanırlar. Sonuç olarak bu tip kuruluşlarda çalışmak oldukça iç ferahlatıcıdır. Bu tip yerlerde çalışan kişiler, maaşlarını tam zamanında alabiliyor, sigortaları yapıyor ve üstelik prim alabilme olanakları dahi oluyor.
Show TV, Ciner Medya Grubu altında yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Show TV kanalı ilk olarak Fransa'da 1 Mart 1991 yılında kurulmuştur. Ardından 1 Mart 1992 yılında Türkiye'de yayına başlayarak diğer televizyon kanalları arasında yer almaya başlamıştır. Günümüze kadar Show TV'ye sahiplik etmiş bir çok kişi ve kuruluş bulunmaktadır. Şuanda Show TV, Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapmaktadır. Show TV, 2000'li yılların başlangıcında, dizileri ile kendini ön plana taşımış bir televizyon kanalıdır.

Günümüze kadar Show TV kanalı pek çok slogan kullanmıştır ve son olarak kullanmaya başladıkları slogan: "Show başlıyor!" Show TV kuruluşunun yönetim kurulu murahhas üyesi, Serdar Çaloğlu'dur. Yönetim kurulu başlanı ise Mehmet Bülent Ergin'dir.

Show TV'nin güncel iş ilanlarını görebileceğiniz bazı bağlantılar mevcuttur lakin personel seçimine önem verdiklerinden dolayı, işi sizin önünüze sürmekten ziyade sizin iş arayışınız daha faydalı olacaktır. Show TV iş ilanları kariyer sitelerinde yer almaktadır. Show TV iş ilanlarını buraya tıklayarak göz atabilir ve size uygun pozisyon olması durumunda başvuru yapabilirsiniz.
Bir diğer yol ise; bir cv hazırlayarak, hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi Show TV'nin insan kaynaklarına mail atmanızdır.

Özgeçmişlerinizi hazırladıktan sonra;
[email protected]
adresine mail atabilirsiniz. Mail atmanız sonucunda size dönüş yapmayabilirler. Buraya gönderilen özgeçmişler arşivlenir ve sizin bilgi, deneyimlerinize göre, eleman açığı oluşması durumunda sizinle irtibata geçilir.

hakan

başvurucam

Yanıtla

oktay babek

Farsça ve türkceye hakim ,anadili azerice ,istanbul da ikamet ediyorum,yaratıcı olduğumu düşünerek sizlerle çalışmak isterim ;)

Yanıtla

oktay babek

Farsça ve türkceye hakim ,yaratıcı olduğumu düşünerek çalışmak sizinle isterim ;)

Yanıtla

Memmed

Azeriyem(Azerbaycan)1984 cu il dogumluyum.1990-2000 ci il Azerbaycan Respublikasi Incesanat Gimnaziyasini bitirmisim.2002-2004 askerlik vazifemi yapmisim. 2005-2009 ci ilde Azerbaycan Devlet Medeniyyet Ve Incesanat Universitesini bitirmisim.2006-2008 ci il ANS TV ( Azerbaijan New Servis)kanalinda KAMERAMAN calismisim.2008ci ilden bu gune kadar AZTV (AZerbaycan Devlet Televiziyasi) KAMERAMAN calisiyorum.AZeri Turk Ve rus Dilini Cok iyi biliyorum.Evliyim Bir kiz cocugum var.
Başvuru Yap

Yanıtla

show tv iş ilanları Başlıkları

Show TV iş başvurusu Show TV personel alımı iş başvurusu Show TV personel alımları 2015 Show TV personel alımları 2014 Show TV iş başvuru 2014 Show TV personel alımları Show TV personel alımı iş başvurusu 2014 Show TV kariyer Show TV iş başvurusu yap Show TV eleman alımı başvuru şartları Show TV 2014 eleman alımı iş başvurusu Show TV başvuru için gerekli belgeler Show TV kariyer olanakları