Aras kargo personel alımları

Aras kargo personel alımları

Aras kargo personel alımları

Günümüzde hızla büyüyen kargo firmalarının bir diğeri ise aras kargodur. Aras kargonun büyümesiyle beraber eleman ihtiyaçlarını karşılayabilmek için aras kargo personel alımları gerçekleştirmektedir. Aras kargo ilk olarak 1979 yıllarında Aras Dağıtım ve Pazarlama adı altında kurulmuş bir şirkettir. Aras kargonun kurucusu Celal Aras'tır. 1989 yılında aras dağıtım ve pazarlama şirketi taşımacılık alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Aras kargo şuan günümüzde; 19 adet bölge müdürlüğü, 790 adet şube, 28 farklı transfer bölgesi, 4000 araçlık filosu ve 9300 kişilik geniş kadrosu ile birlikte her ay ortalama altı milyon kişi, kuruluş ve kurumlara hizmet sağlayan bir taşımacılık şirketidir.

1994 yıllarında büyümeyi hedefleyen aras kargo, acentelik sistemine geçmesinin ardından aynı yıl içerisinde yurtdışında taşımacılığa başlayarak hedeflerini genişletmiştir. Günümüzde bütün iller de hatta ilçelerde dahi bir den fazla aras kargo bürosu bulunmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden aras kargo, büyümesiyle beraber aras kargonun sağlamış olduğu iş ilanları da haliyle çoğalmaya başlıyor. Eğer sizde aras kargo gibi büyük şirketlerde yer almak istiyorsanız aras kargo iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Eğer siz; ben sürekli olarak iş ilanlarını takip edemem diyorsanız, aras kargoya cv kaydınızı bırakarak iş bulma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz.

Aras kargo personel alımlarında hangi pozisyonların açık olduğunu görüntülemek için buraya tıklayın. Eğer bağlantıyı açmakta sorun yaşıyorsanız, buraya tıklayarak aras kargo açık iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Aras kargo iş ilanlarına başvuru yapmanızı sağlayan iki farklı aracı servis bulunmaktadır. Bu iki servise birden başvuru yapmanız sizin şansınızı ikiye katlayacaktır. Bunu unutmamanızda fayda vardır. Kariyer.net üzerinden bir cv oluşturarak başvuru bırakmak için buraya tıklayın. Yenibiris.com üzerinden cv oluşturmak için buraya tıklayın. Bu işlemleri yaptıktan sonra, eğer açık iş pozisyonları bulunmaktaysa iki hafta içerisinde tahmini olarak dönüş sağlanmaktadır.

NAN 0
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ