Burçlara göre kadınlar

Burçlara göre kadınlar

Ateş grubu burçları:

Koç burcu kadını: Koç kadını, güçlü bir yapıya sahiptir. Erkeğin şefkat ve korumasına ihtiyaç duymaz. Koç kadını için sevgi ve şefkat yerine cinsellik daha ön plandadır. Pek fazla romantizmden hoşlanmamaktadır. Ona göre romantik bir yemek, tatil fikri pek ilgi çekici değildir. Daha çok maceraperesttir. Ona teklif etmeniz gereken şey belki bir yamaç paraşütü yapmaktır.

Yay burcu kadını: Sıcakkanlı, arkadaş canlısıdır. Sporcu erkeklerden hoşlanırlar. Ayrıca yabancı erkeklere karşı bir sempatisi vardır. Yay burcu kadını özgürlüğüne oldukça düşkündür. Ayrıca çok da hareketli bir burçtur. Örneğin bir erkek arkadaşıyla beraber art niyet beslemeden vakit geçirmek isteyebilir. Eğer kıskanç bir erkekseniz yaklaşmamanız daha iyi olacaktır. Çünkü kıskanç erkeklerden, özgürlüklerinin kısıtlanmasından hiç hoşlanmazlar.

Aslan burcu kadını: Aslan burcu kadını, başarılı ve özgüvenli erkeklerden hoşlanır. Liderlik ruhu ön plandandır. Eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Sürekli pohpohlamak gerekir. İltifat edilmekten çok hoşlanırlar. Lüksü severler. Onu akşam yemeğine götürmek istiyorsanız nezih ve güzel bir lokanta seçmelisiniz.

Toprak grubu burçlar:

Boğa burcu kadını: Boğa burcu kadını güzellikten hoşlanır. Şüphesiz çekiciliğini ömür boyu korur. Ayrıca onun için aşk ve sevgi çok önemlidir. Eğer evlenecekse aşık olduğu bir adamla evlenmek ister. Boğa burcu kadını, yaşamın güzelliklerini tatmayı ister. Hayat doludur. Bunların da parayla olacağını bilir. Bu nedenle maddiyata da önem vermektedir. Boğa burcu kadını çalışkandır. Evleneceği erkeğin de çalışkan olması onun için önemlidir. Doğayı, hayvanları, çocukları çok sever ve karşısındaki erkeğin de bu şekilde olmasını yeğler. Ona edilecek en iyi teklif romantik bir akşam yemeğidir.

Başak burcu kadını: Başak burcu kadını, psikolojik tahliller yapmayı çok sever. Onunla beraberken gizeminizi korumanız, hemen çözülmemeniz ilişkinizin ömrünü uzatacaktır. Başak burcu kadınıyla beraber olmak için zeki olmalısınız.

Oğlak burcu kadını: Oğlak burcu kadını güven duygusuna çok önem verir. Onunla beraber olmak için beklemelisiniz. Acele ederseniz kaçabilir. Ayrıca planlı yaşamayı severler. Ani kararlardan hiç hoşlanmazlar. Eğer sinemaya gitmek istiyorsanız birkaç gün önceden haber vermelisiniz. Realisttir. Boş hayallere kapılmaz. Uzun süreli ve ciddi ilişkilerden hoşlanır. Espritüel, sevecen, cana yakın erkeklerden hoşlanır.

Hava grubu burçlar:

İkizler burcu kadını: İkizler burcu kadını, uzun süreli beraberliği pek başaramaz. Özgürlüğüne düşkündür. Onunla beraber olmak istiyorsanız ufak tefek flörtlerine göz yummanız gerekebilir. Zeki kadınlardır. Konuşkandırlar. Kültürlü, zeki bir erkekle olmak hoşlarına gider. Karşısındakiyle bir konu üzerinde uzun uzun fikir paylaşımında bulunmak isterler.

Kova burcu kadını: Kova burcu kadınlarına kıskançsanız hiç yanaşmayın. Bu burç özgürlüğüne düşkündür. Planlı yaşamaktan hoşlanmazlar. Onu etkilemek için romantizm en son başvurmanız gereken şeydir. Romantizmden çok maceraperest bir arkadaşlığı tercih eder. Onu elde edebilmek için önce arkadaşlığını kazanmanız gerekir.

Terazi burcu kadını: Terazi burcu kadını için uyumlu olmak çok önemlidir. Boyu boyuna huyu huyuna birini ister. Ailevi, kültürel yapısı, eğitim düzeyi vb konularda kendine denk bir erkek ister. Bağırıp çağıran, sesini yükselten erkeklere tahammülü yoktur. Sanata önem veren erkeklerden hoşlanırlar. Bir enstrüman çalıyor olmanız onu etkileyecektir.

Su grubu burçları:

Yengeç burcu kadını: Terazi burcu kadını ailesine düşkündür. İyi bir baba adayı ile evlenmek ister. Kendi sorunlarını tek başına çözebilecek yapıya sahip de olsa gene de erkeğin ona yol göstermesi hoşuna gider. İhmal edilmeye gelmezler. Yoksa ona ilgi gösteren başka birine sığınabilirler. Aşçılığı iyidir. Evde vakit geçirmekten, size evde güzel yemekler yapmaktan hoşlanırlar.

Balık burcu kadını: Balık burcu kadınları romantik ve hassastırlar. Ancak sanmayın ki bu onların güçsüz olduğunu gösterir. Dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Oldukça anlayışlı olan bu burcun kadınları, kaba davranışa asla kayıtsız kalmazlar. Hatalarınızı hoş görebilir, kaprislerinizi çekebilir ancak kaba davranışınızı asla sineye çekmezler. Yardım etmekten hoşlanırlar. Eğer onunla bir şeyler yaşamak istiyorsanız, kendinizi iyi hissetmediğiniz bir anda yanına gidin. Size kendinizi iyi hissettirmek için hemen işe koyulacaktır. Onunlayken kabalık yapmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde hayatınızdan siz anlamadan çıkıverir. Üzüntüsü ise uzun sürmeyecektir. Çünkü hafızası o kadar iyi değildir.

Akrep burcu kadını: Akrep urcu kadını, tutkulu olur. Karşısındakini hatalarıyla da sevmeyi bilir. Ancak tek affedemeyeceği hata ona ihanet etmenizdir. Akrep kadını çok sever. Onun sevgisine sahipseniz oldukça şanslısınızdır. Ancak ihanet ederseniz ömür boyu sevgisini kaybedersiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Güzel burçlara göre kadınlar Burçlar ve kadınlar