Burçların internet alışkanlıkları

Burçların internet alışkanlıkları

Burçların internet alışkanlıkları

Koç burcu

Koç burçları genelde sohbet programlarından (facebook, skype, messanger) asla ayrılmazlar. Koç burcu kadınları, sohbet programlarından koca bulma hayaliyle yanıp tutuşur. Arkadaşlık sitelerinin hemen hemen hepsinde bir koç burcuna rastlamak olasıdır. Koç burçlarının dostlukları oldukça kuvvetlidir. Sanal dünyada aradığını elde edip, gerçek dünya da mutluluğu yakalamak ister.

Boğa burcu

Boğa burçları genellikle sohbet programlarını sevmez. Onun yerine internetten para kazanma arayışı içerisindedir. Bu sayede gerekli gereksiz ne tür bilgi var ise bunları araştırır, inceler ve öğrenir. Boğa burçları, onları rahatsız eden kişilerin facebook şifrelerini kırıp zarar vermek ister. Ama iş ciddiye binince ayy yazık diye vazgeçer.

İkizler burcu

İkizler burcu, hayalperest bir burçtur. Genellikle forum sitelerinin rep müzik kategorilerinde gezinen sevimli bir burçtur. İkizler oldukça değişken bir burçtur. Sohbet sitelerinde bir gün psikolog gibi davranır ikinci gün astrolog gibi davranır.

Yengeç burcu

İnternet ortamının en ağlak burcudur yengeç. Sohbet sitelerinde genellikle duygusal tavırlar takınır. Profil resimlerinde emo resimleri ya da emo pozları bulunur. Profilinde daima bir isyan edici sözler bulunur. Gününün büyük bir çoğunluğunu internette geçirir ama sürekli bir gün bundan kurtulacağına inanır.

Aslan burcu

İnternet ortamının ve real yaşamın en gözde burcudur. Aslan burcu insanı sürekli google'da ismini aratır ve kendisiyle alakalı bir şey olup olmadığına bakar. Sohbet sitelerinde ki, kişisel iletilerinde çoğunlukla kendisini över. Facebook gibi sitelerden asla çıkmaz. 24 saat boyunca çevrim içi kalır ve sürekli eklediği resimlere, sözlere bir beğeni gelecek diye sabırsızlanır.

Başak burcu

Başak burçları, internetin temizlikçi burçlarıdır. İnternette sürekli en iyi virüs programını araştırır ve sürekli bilgisayarını virüslerden arındırma yolundadır. Bilgisayarında virüs olmasa dahi, o virüs olduğuna inanır. Bilgisayarını zaman zaman söküp içini güzelce temizler. Başak burçlarını bir yere çağırdığınızda sürekli "temizlik yapacağım sonra gelirim" cevabını alırsınız.

Terazi burcu

Terazi burçları internette sürekli şiir ve resimli sözler arar. Okuduğu her şiirin altına yorum yapabilir. Terazi burçları kendilerini çok belli etmeyi sevmese bile oldukça bilgili ve yeteneklidir. Terazi burçları herkes uyuduktan sonra bilgisayar başında sürekli kendi işine yaracak araştırmalar yapar.

Akrep burcu

Ayyy.. Akrep burçları evlerden ırak bir burç. Bunlar sürekli sitelere saldırı yapayım, onun bunun sitesini hackliyim, şunun facebook şifresini kırayım diye düşünür durur. Çoğu burç gibi, internette birini bulup evlenip mutlu olayım düşüncesine gelemezler. Önüne ne gelirse, kim gelirse kırıp dökmeyi severler. Sevilmedikleri için internette genellikle kimliklerini saklarlar.

Yay burcu

Yay burçları, son derece kıskanç bir burçtur. İnternette birinin güzel bir resmini görse hemen eleştiri içeren bir yorum yazma gereği duyar. Sohbet odalarından çıkmazlar. İnternette tek yaptıkları birileriyle sohbet etmektir.

Oğlak burcu

Oğlak insanları, internet ortamında kendilerini çok çabuk belli ederler. Oğlak insanları skype gibi programlarda kendini çevrimdışı yapıp tekrar çevrimiçi durumuna getirerek ilgi çekmeye çalışır. Çoğunlukla internetten tanıştığı kişilerle hemen buluşmak ister. Başına kötü bir şey geleceğini bilse dahi kendine engel olamaz.

Kova burcu

Kova burçları, sanal alemde gizemli olarak adlandırılır. Gerçek ismini kullanmazlar. Gizemli bir havası olduğu için onları tanımak oldukça zordur. Kova burçları genelde paylaşmak istedikleri müzikleri dahi paylaşmazlar. Onların ne dinlediklerini öğrenmek çok zordur. İnternette genellikle sıradışı konular ararlar.

Balık burcu

Balık burcu insanları genellikle boş vakitlerini internette oyun oynayarak geçirmeyi severler. Onlar sohbet programlarında oldukça az görülür. Kendilerini sanal oyunlara adayan Balık burçları, sohbet programlarında otomatik ileti ile "oyun oynuyorum sonra cevap veririm" iletisi yazarlar. Ancak bugüne kadar cevap verdiği oldukça azdır.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İnternet alışkanlıkları