Çıkma teklifi nasıl edilir?

Çıkma teklifi nasıl edilir?

Çıkma teklifi geçmişten bugüne varlığını sürdüren bir olaydır. Ancak eski zamanlarda kadınlara mal muamelesi yapıldığından, eski zamanlarda parası olan erkekler istediğini elde edebildiğinden bu tip durumlar mümkün değildi. Çıkma teklifi cümlesinde ki çıkma kelime, bu durum ile her ne kadar uyumsuz olsa dahi bu şekilde adlandırılmaktadır. Kadın ya da erkek, sevdiği ya da hoşlandığı kişiyi uzunca bir süre takip eder ve hayatının geri kalan kısmını onunla paylaşmak ister. Ancak çıkma teklifi edebilme konusunda yeterince özgüvene sahip değildir ya da reddedilme duygusu tarafından bir türlü cesaretini toplayamaz. Bu tip durumlar için aşağıda sizler için önerilerde bulunulmuştur. Aynı zamanda fikirlerinizi ya da yardım almak istediğiniz konuları aşağıda ki yorum alanımız üzerinden yaparak hem diğer insanların problemlerinin çözülmesini hem de bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Çıkma teklifi için ne yapmalıyım?

Çıkma teklifi etmek istediğiniz kişi ile ilk etapta bir süreliğine zaman geçirin. Hem onun sizi tanımasını hem de sizin onu tanımasına yardımcı olun. Pat diye birinin karşısına çıkarak teklif etme sonucunda olumlu cevap almanız mümkün olmayacaktır. Bu yüzden ilk öncelikle sizi tanımasını sağlayın. Yalanlarınız ile onu büyülemek yerine dürüstlüğünüz ile onu büyüleyin. En azından sizinle övünebileceği bir noktaya sahip olmuş olursunuz. Siz o kişiye ne kadar dürüst olursanız, o kişi size o kadar yakınlaşmaya başlayacaktır. Ona hislerinizi zaman geçince ufaktan bahsetmeye başlayın. Zaten sizi tanımaya başladıkça hislerinizi anlayacak ve hislerinize ortak olacaktır. Eğer çıkma teklifinizin özel olmasını istiyorsanız ve onu şaşırtmak istiyorsanız, güzel sürprizler yapın. Güzel sürprizler yapmak, pahalı bir yerlere götürmek değildir. Kumsalda denizin eşliğinde onun gözlerinin içine bakarak söylediğiniz her bir söz onu etkileyecektir.

Heyecanlanmadan nasıl çıkma teklif edebilirim?

Çoğu kişinin korkulu rüyalarından birisi heyecanlanmaktır. Oysa ki bu durum çok normal bir durumdur. Sizin pat diye en ufak kaygı yaşamadan onun karşınıza çıkmanız, onun gözünde değersizleşecektir. Heyecanınızı yenebilmek için, önceki sayfada belirttiğimiz gibi, ilk etapta sizin ve onun sizi tanıma fırsatını yaratın. Onunla geçirdiğiniz her vakit sonrasında, çıkma teklifi edebilmeniz o kadar kolaylaşacaktır. Eğer onunla tanışma cesaretini dahi gösteremiyorsanız, o zaman işiniz oldukça zordur. Bu tip durumlarda teknolojinin nimetlerini kullanmanız, sizin cesaretinizi örtbas etmeye yarayacaktır. Ancak karşınıza çıkarak anlatmak daha etkili olacaktır.

Mesaj atarak çıkma teklifi edilir mi?

Günümüz çağında, teknoloji sayesinde pek çok işler kolaylaşmaktadır. Bu tip durumlar arasında insanların teknoloji sayesinde sevgili olabilmeleri kolaylaşmaktadır. Mesaj ile çıkma teklifi edebilmeniz için ilk öncelikle bir süreliğine sohbet ederek aranızda bir bağ oluşturmalısınız. Bunun sonucunda etkileyici bir mesaj karşılığında çıkma teklifinde bulunabilirsiniz. Çıkma teklifi için yazacağınız mesaj oldukça önemlidir. Ona karşı göndereceğiniz düz bir mesaj onu etkilemeyeceğinden dolayı, o tip bir düşüncesi varsa dahi hoş karşılamayacaktır. Bir sonraki sayfada çıkma teklifinde kullanabileceğiniz bir takım mesajlar bulunmaktadır. Bu mesajları kullanarak onun etkilenmesini ve teklif sonucunda olumlu bir mesaj alabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Çıkma teklifi mesajları

Çıkma teklifi ederken kullanacağınız mesajları kendiniz yazmanız daha yararlı olacaktır. Karşınızda ki kişi aptal olmadığından dolayı, internet üzerinden yazdığınız mesajı atarak sizin mi yoksa başkasının mı yazdığına bakarak heyecanının kırılmasına ve hayal kırıklığına uğramasına sebep olabilirsiniz.

Çıkma teklifi mesaj örneği 1

Seninle geçen her bir anım, kalbime işlenen bir elmas gibi. Seninle geçirdiğim her zaman bulutların üzerinde yürümek gibi bir his uyandırıyor. Dilerim ki geleceğe giden bu yolda, bulutların üzerinde birlikte yürüyelim. xx.xx.xxxx tarihi bizim sevgililer günümüz olsun mu?

Çıkma teklifi mesaj örneği 2

Her sabah havanın soğumasıyla beraber yaprakların üzerinde oluşan çiğ tanecikleri kadar etkileyicisin. Sen bu evren üzerinde tanıdığım en mükemmel varlıksın. Seninle konuştuğum anlarda, deniz üzerinde çığlık çığlığa konuşan martılar kadar etkileyici bir sese tanık oluyorum. Bitmesin, her an o tatlı sesini duyarak devam etsin istiyorum. Ömrümün geri kalanında bu sesi duyma şansını bana verebilir misin?

Çıkma teklifi mesaj örneği 3

Dünya üzerinde ki en ilginç varlık yakamoz olsa gerek. Aslında sen bir yakamoz gibisin. Yakamoz kadar etkileyici bir canlısın. Günümün her anında güçlenen ışığın eşliğinde gözlerimi kamaştırıyorsun. Dilerdim ki dünya üzerinde keşfedilmemiş, duyulmamış sözler söylemek isterdim. Hayatımın geri kalanında benim ışığım olur musun?

Çıkma teklifi mesaj örneği 4

Masallar her zaman istenilen sonucu verir. Masalı kendin yazar, kendin şekil verirsin. Bu yüzden masallar dünya üzerinde en etkileyici ve en mükemmel olayları içerir. Sen masallarda ki etkileyici karakterler gibisin. Karakterin ancak hayallerde hayat bulabilecek bir yapıya sahip. Seninle hayatımın geri kalanın geri kalanını paylaşarak verdiğin bu huzur verici etkiyi sürekli hissetmek istiyorum.

NAN 0
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ