Ciltteki siyah noktalardan arınma

Ciltte yer alan siyah noktalardan arınmanın bir kaç adet yöntemi vardır. Bu yöntemler arasında en etkili olanları sizler ile paylaştık. Bu sayede ciltteki siyah noktalardan arınma uygulamanızı başarıyla tamamlayacaksınız!

Ciltteki siyah noktalardan arınma

Ciltteki siyah noktalardan arınma

Siyah noktalar vücudumuzun bir çok yerinde bulunur. Özellikle insanların cildinde en çok burun alanlarında siyah nokta bulunur. Bunun dışında sırt bölgesi ve geri kalan yerlerde bulunur. Siyah noktalar insanların kendini kötü hissetmesine neden olurlar. El ile siyah nokta sıkma yöntemi ise cilt üzerinde kimi zaman iz bırakmaya neden olmaktadır. Siyah noktalar, yaş ilerlemesi ile yavaş yavaş yok olmaya başlayabilmektedir. Lakin yaş ilerleyene kadar güzelliğini korumak isteyen insanlar olabilir. Eğer sizde siyah noktalardan arınmaya isteyen kişilerdenseniz, aşağıda bulunan siyah noktalardan arındırıcı formülü uygulayarak en kısa sürede parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Ciltteki siyah noktalardan arınma formülü

Sizler için pratik bir yol önereceğiz.
Siyah noktaların geçirebilmesi için badem yağı, kil ve bal karışımı yeterlidir.
Bu karışımları hazırladıktan sonra cildinizde bulunan siyah noktalara sürdükten 45 dakika sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkamalısınız. Bu işlemleri uyguladıktan sonra eğer elinizde nemlendirici bakım kremi var ise sürmenizde fayda var.

Siyah noktaların giderilme konusunda bir çok yol vardır. Bunların hepsini uygulamak doğru değildir. Aksi halde yanlış karışım ve ürünler sonucunda cilde büyük zararlar verebilir. Siyah noktalar cilt üzerinde tekrar ve tekrar çıkabilen bir problem olduğundan dolayı, tamamen kurtulana dek bu formülü 3 günde bir ya da haftada bir uygulayarak kusursuz bir cilt yapısına kavuşabilmeniz mümkündür.

Bunların haricinde eczanelerde satılan siyah nokta bantlarını kullanabilirsiniz. Tabi aşağıda bulunan uyarıyı göz önünde bulundurarak.

Tüm bunların yanı sıra, piyasada satılan pek çok sayıda siyah nokta bantları, kremleri ve yüz yıkama jelleri bulunmaktadır. Bu tip ürünler genelde sonuç veriyor olsa dahi, cilt üzerinde bazı problemlere neden olabilmektedir. Bu yüzden dolayı her zaman en doğal yolu tercih etmek önemlidir.

En çok yüz bölgemizde ki siyah noktalar sinirimizi bozar. Onları sıkıp kurtulmak isteriz. Kusursuz güzelliğe erişmek isteriz. Eğer sizinde isteğiniz bu ise, verdiğimiz formüller ile siyah noktalarınızdan kurtularak, kusursuz bir güzelliğe ulaşmanın verdiği mutluluğu yaşayabilirsiniz. :-)

5 10
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ