Doğal Yollarla Dudak Rengi Nasıl Açılır?

Doğal Yollarla Dudak Rengi Nasıl Açılır?

Doğal Yollarla Dudak Rengi Nasıl Açılır?

Her bayan dudak renginin pembe ve sağlıklı görünmesini ister. Çeşit çeşit renklerde ruj kullanırlar ama her an her dakika da ruj süremeyeceğimize göre doğal yollarla dudak rengini güzelleştirmemiz gerekecek. Bunun içinde kesinlikle sigaradan uzak durun hem sağlığınız için hem de dudaklarınız hem daha güzel bir renk alacak hem de sağlınız bakımından iyi olacaktır. Siyah ve donuk dudaklarınız var ise sigara içiyorsunuz ya da kafeinli ürünleri çok kullanıyorsunuzdur. Bunlarla birlikte beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Bunları yaparak başlayabilirsiniz.

Diş fırçalarıyla da dudaklarınızın üzerindeki kabuk kabuk olmasından ve ölü deriden kurtulabilirsiniz. Ruj sürmeden de bu fırça yöntemini kullandığınız da farkı göreceksiniz çok güzel bir görünüm sağlıyor. Fırçalama işleminden sonra birde dudak balmı sürerseniz veya krem çok işe yarayacaktır. Veya her gün limonlu suyla silebilir ya da ovalayabilirsiniz. Dudaklarınıza doğal bir ışıltıda verebilirsiniz. Zeytinyağı ve badem yağı kullanılmalı gece yatmadan sürülmeli bunun da katkılarını her gece uygularsanız dudaklarınız da ne bir pullaşma görecek nede matlık göreceksiniz. Bunların yanında dudak rengini sağlamak için koruyucuları dudak balmı kullanılabilir.

Tabi ki de bu aldığınız ruj olsun balm olsun yada koruyucu olsun bunların içeriklerini inceleyerek veya güvenilir bir yerden almanızı tavsiye ederim. Bunları yapın akşamda yatmadan önce krem sürün hem renk deki farkın nasıl güzel olduğunu görürsünüz. Ne bir donuk renk olur yani mor dudaklar olur ne de pullaşma kabuklaşma kalır.

5 3
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ