El ve ayaklarının bakımı için formüller

El ve ayaklarının bakımı için formüller

El ve ayaklarının bakımı için formüller

Kolay bir uygulama olup sonuçları muhteşem olan, hayran kalacağınız bu tarife ne dersiniz? 15 dakika da evinizde ayak ve el bakımınızı soğuk parafinle yapabilirsiniz.

Gerekli malzemeler

  • Eldiven
  • Çorap
  • Streç film
  • Soğutulmuş parafin

El ve ayak bakımı için yapılması gerekenler

Ayak ve ellerimizi güzelce yıkayıp kurulayalım. Daha sonra 1 yemek kaşığı parafini tüm ayaklarımıza güzel bir şekilde sürelim. Ardından streç flim ile saralım. Streç filmi sardıktan sonra çoraplarımızı giyerek işlemin bitimine doğru yaklaşalım. Yapılan işlemlerin tamamını ellerimiz içinde uygulayarak, eldivenlerimizi giyelim. Ayaklarımız ve ellerimizin ısındığını fark edeceksiniz. 15 dakikadan sonra çoraplarınızı ve eldivenlerinizi ve streç filmi çıkartabilirsiniz.

El ve ayaklarınızın muhteşem bir şekilde nemlendiğini, topuklarınızda ki çatlakların yumuşadığını, ellerinize iyi geldiğini görmekle beraber hissedeceksiniz. Ayrıca el ve ayaklarınızda ki yaşlılık izlerinin azaldığını fark edeceksiniz. Pırıl pırıl yumuşacık el ve ayaklara sahip olacaksınız. Bu tarifi hafta bir uygulamanızı tavsiye ederiz.

Haftada bir kendinize zaman ayırarak, elleriniz de ki ve ayaklarınız da ki çatlaklardan, lekelerden ve kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Sadece kendinize 15 – 20 dakika zaman ayırmanız yeterli olacaktır. Bu tarif ile artık ellerinizi ve ayaklarınızı saklamak zorunda kalmayacaksınız.

Mucizevi sonuçları olan muhteşem bir tarif.

5 7
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ