El yazısı harfleri

El yazısı harfleri

El yazısı harfleri

El yazısı genelde hızlı yazı yazmak isteyen kişilerin sıkça kullandığı bir yazı türüdür. El yazısı yazılırken kalem kağıt üzerinden hiç kaldırılmadan daha hızlı bir şekilde yazı yazılmasını sağlamaktadır.

Sizde aşağıda bulunan el yazısı harflerine bakarak hem görünüş bakımından daha hoş, hemde daha hızlı bir şekilde yazı yazabilirsiniz.

Alfabe

 

Yukarıda verdiğimiz alfabenin üstüne tıklayarak el yazısı harflerini net ve büyük bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Alfabe de yer harfleri ilkokulda olduğu gibi birer birer sayfa sayfa yazarak daha güzel ve temiz bir şekilde el yazısı yazabilirsiniz.

Elbette ki yazmış olmak için yazmak yerine özenerek sayfa sayfa yazdığınız her bir harf, güzel görünüm ile kendinize has bir yazma stili ile etrafınızdakileri hayran bırakabilirsiniz.

El yazısı özellikle ilerleyen yaşlarda karşınıza daha sık çıkacak ve hayatınız boyunca kullanacağınız bir yazıdır. Bu sebeple el yazısı harflerini iyi bir şekilde öğrenip, iyi bir görünüm ile yazmanız sizin adınıza yararlı olacaktır.

4.7 6
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ