Erkekler nasıl etkilenir?

Erkekler nasıl etkilenir?

Bir erkek nasıl etkilenir?

Çoğu kızlar beğendiği erkekler karşısında bir türlü cesaretini toparlamayaz ve ufak numaralar sayesinde erkek tarafından kendisinin fark edilmesini sağlamaya çalışır. Bir erkeği etkilemenin aslında pek çok yolu bulunmaktadır ancak bu yöntemler kimi kişilere göre ters tepkiler verebilmektedir.

İlk önce onu tanımayı deneyin...

Erkeklerin en şikayetçi olduğu konulardan birisi, kendini anlayan birisinin olmamasıdır. Onun çevresinden yararlanarak ilk önce onu tanımayı deneyin. Bu sayede onun yapmayı planladığı işlemi siz ondan hızlı davranarak yapınca sizden etkilenecektir. Eğer ortak tanıdığınız bir arkadaşınız yok ise aşağıda ki diğer yolları deneyin.

Onu dinleyin..

Her insanda olduğu gibi erkeklerde sohbeti sevmektedir. Bir erkeği etkilemenin en iyi yollarından birisi çocukluk konusundan bahsetmektir. Siz ilk önce kendi çocukluğunuza ait güzel bir hikaye karşılığında onun nostajik ruhunu uyandırabilir ve sizinle konuşmasını sağlayabilirsiniz. Erkek anlatırken, onun daha fazla anlatmasını istiyorsanız tebessüm edin ve keyif aldığınızı hissettirin.

Giyim tarzınız ile onu etkileyin..

İlk öncelikle renk seçimini iyi yapmalısınız. Seçtiğiniz renkler insanın içini canlandırmalı. Bir elbise tercih edin ve tercih ettiğiniz elbisenin su yeşili, açık mavi ya da beyaz olmasına özen gösterin. Bu renkler erkek tarafından zarif ve ilgi çekici görünecektir.

Eğer makyaj yapıcaksanız aşırıya kaçmayın. Kullandığınız rujun çok koyu olmamasına dikkat edin. Bunları başarılı bir şekilde yapmanız sonucunda, eğer açılamıyorsanız o size yardımcı olacaktır.

Parfüm kokunuz ile başını döndürün..

Karşı taraftan duyulan kokular hem erkek açısından hem de bayan açısından hoş bulunmaktadır. Kullandığınız parfümlerde iç açıcı ve ağır olmayan parfüm kullanmanız onun başının dönmesine yeticektir.

Bencil olmayın..

Çoğu erkek kendi istediklerinin yapılmamasından hoşlanmaz. Buluştuğunuz zaman bir anlık onun istediği şeyleri yapmanız, onun açısından hoş karşılanacaktır ve size karşı olan bakış açısında değişiklik yaratacaktır.

Onu kandırın..

Çoğu bayan ilgisizlik karşısında kendisini çok çaresiz hisseder. Bu gibi durumlar karşısında onunla yaptığınız ufak bir sohbet sonrasında konuyu yemek üzerine açın ve onun sevdiği yemekleri öğrenin. Ardından onun söylediği yemekler arasından uygun bir seçim yaparak, yakın bir tarih vererek o tarihte ona yemek ısmarlamak istediğinizi söyleyin. Yemek yemeyi düşündüğünüz yerin yemeklerinin çok iyi olduğu konusunda onun iştahından faydalanın. Bu aşamada ki durum onu etkilemez. Oldukça sıradan bir durumdur ancak onu götüreceğiniz yemekte onu etkilemeniz kolay olacaktır. Zarif bir kıyafet giyerek ve yukarıda ki diğer adımları uygulayarak onu etkiniz altına alabilirsiniz.

NAN 0
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ