Golden Rose Selective Eyeshadow Far Paleti İncelemesi

Göz makyajı, makyajın en can alıcı noktasıdır. Özenle yapılmış bir göz makyajı sayesinde tüm güzelliğiniz ön plana çıkacak. Şimdi göz makyajında sıkça kullanılan farlarla yazımıza devam edelim..

Golden Rose Selective Eyeshadow Far Paleti İncelemesi

Golden Rose Selective Eyeshadow Far Paleti İncelemesi

Göz makyajı, makyajın en can alıcı noktasıdır. Özenle yapılmış bir göz makyajı sayesinde tüm güzelliğiniz ön plana çıkacak. Şimdi göz makyajında sıkça kullanılan farlarla yazımıza devam edelim. Sizlerle bugün golden rose markasına ait bir far paleti incelemesi paylaşacağım.

Far paletinde on iki adet farklı renk bulunmakta. Palete mavi tonları hakim olup, birbirine yakışan pek çok renk var. Farlar yapı olarak hafif tozutuyor. Farların renk verişi orta derecede. Yani pigmentasyonları çok yoğun değil ancak far bazı sayesinde renklerin yoğunluğu ve kalıcılığı artacaktır.

Golden Rose Selective Far Paleti 01 İncelemesi

Ben bu paleti bazsız kullandım ve 7-8 saat civarı kalıcılığını korudu. Elbette cilt yapısına göre kalıcılık farklılık gösterecektir. Bende gün sonuna doğru renklerde çok az hafifleme ve belli belirsiz birikme oldu. Normalde göz kapaklarım yağlı yapıya sahip olduğu için farlar göz kapağımın katlanma çizgisinde birikme yapıyor (bazsız kullanımda). Bu açıdan beni memnun eden bir far paleti oldu.

Eminim bu kalıcılık far bazı ile maksimum seviyeye ulaşacaktır. Fakat bu far paleti için, günlük kullanımda 'bazın' olmazsa olmaz olduğunu düşünmüyorum. Ancak özel günlerde makyajınızı riske atmayıp mutlaka far bazı kullanmanızı öneriyorum. Eğer güzel ve uygun fiyatlı bir palet arayışındaysanız sizler de golden rose markasının selective far paletlerine göz atabilirsiniz.

2.7 3
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ