İlk buluşma rehberi

İlk buluşma rehberi

İlk buluşma nasıl teklif edilir?

İlk buluşma teklifi konusunda hem bayanlar hem de erkekler oldukça tedirgin olmaktadır. Sonuç itibariyle her iki cins üzerinde de reddedilme duygusu mevcuttur. Durum böyle olunca, ilk buluşma yani çıkma teklifi edebilmek için en uygun yolu izlemenizde fayda vardır.

Çıkma teklifi etmeden önce ilk öncelikle karşınızda bulunan kişinin sizi az da olsa tanımasına müsaade edin. Durum böyle olunca size karşı yaklaşımı daha sıcak olacaktır. Teklif etmeden önce iyi bir plan yaparak onu etkileyen bir biçimde teklif edebilirsiniz.

Örneğin; Onu deniz kenarına götürerek etkileyici bir sözünüzün ardından ona olan ilginizden söz edebilirsiniz. Hem doğanın etkisi altında hem de sizin etkiniz altında olumlu cevap almanız daha olası olacaktır.

İlk buluşmada nasıl bir yere gidilmeli?

İlk buluşma her zaman önemlidir. İlk buluşma, ilişkinin geri kalan bütün alanlarını etkilemektedir. Bu yüzden dolayı ilk buluşmalarda genelde sessiz sakin nezih bir ortamda sohbet edebileceğiniz bir yere gitmek daha etkili olacaktır. Sonuç itibariyle gürültülü bir yere gitmek bir arkadaş ile beraber gitmekten farksızdır ve bir anlamı yoktur. İlk öncelikle kalbinizi açmalı ve karşınızda ki kişininde size kalbini açmasını beklemelisiniz.

İlk buluşmanızda hatta ilişkinin geri kalanında asla perde arkasına gizlenmeyin. Eğer onunla bir ömür geçirme düşünceniz var ise, söylediğiniz yalanlar karşısında onun yüzüne bakarak her gün vicdan azabı duymak yerine dürüst bir şekilde onun karşısına çıkarak sizi bütün kusurlarınızla sevmesini sağlamak daha yararlı ve daha etkileyici olacaktır.

İlk buluşmada nasıl öpüşülür?

Bulunduğumuz çağ itibariyle bu tip konular oldukça basit bir hale gelmiştir. Genelde çoğu erkekler, bazı amaçları doğrultusunda kızlarla birlikte olmak isteyebilir. Aynı şekilde kızlarda, erkeklerle birlikte olmak isteyebilir. Aslında ilk buluşmada öpüşme, yanlış anlaşılmaya neden olabilir. İlk öncelikle karşınızda ki kişinin güvenini kazanmak daha yararlı olacaktır.

Eğer ki öpüşmeyi planlıyorsanız, onun unutamayacağı bir konsept hazırlamakta fayda vardır. Bu tip durumlarda beklemek aslında oldukça yararlıdır. Zaten ilişkiniz bu aşamaya geldiği zaman, karşınızda bulunan kişi size bunu hissettirecektir. İlk buluşmada onu öpüşmeye zorlayarak onu ebediyen kaybedebilirsiniz.

NAN 0
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ