Philips SatinPerfect HP6574/20 Epilasyon

Philips SatinPerfect HP6574/20 Epilasyon

Philips SatinPerfect Serisi HP6574/20 Epilasyon İncelemesi

Kadınların en büyük sıkıntılarından biri de sık sık çıkan tüylerden kurtulma çabasıdır. Tüylerden kurtulmanın yöntemi herkes için farklılık gösterir. Epilatör, lazer, iğneli epilasyon, ağda ve jilet gibi bir çok seçenek arasından kendinize ve bütçenize uygun olan yöntemi seçebilirsiniz. Biz size bu yazımızda Philips Satin Perfect Serisi HP6574/20 model epilatörden bahsedeceğiz.

Philips pek çok üründe olduğu gibi kendisini epilasyon aletleri konusunda da kanıtlamış bir markadır. Size epilatör konusunda pek çok seçenek sunmaktadır. Biz satin perfect serisinden olan HP6574/20 modelini ele alacağız. Bu setin içinde bir adet büyük, bir adet hassas ince yerlere uygulamak için geliştirilmiş küçük bir epilatör bulunmaktadır. Aksesuar olarak; üzerinde kalan tüyleri temizlemek için fırça, adaptör, çanta ve masaj başlıkları bulunmaktadır.

Yıkanabilir epilatörÖncelikle bu modelin büyük boy olan epilatörün cımbızlarından söz edelim. Cımbızları seramik olup geniş başlığı sayesinde tek seferde birden fazla tüyü çekerek çabuk ve rahat bir epilasyon deneyimi sunuyor. Ayrıca aletin başlıkları çıkarılıp musluk suyunda rahatlıkla yıkanabiliyor. Bu  da daha fazla hijyen sağlıyor.

Epilatörün iki adet masaj başlığı bulunmaktadır. Bu masaj başlıkları yaydıkları titreşim sayesinde uygulanan bölgeyi rahatlatıyor ve acı hissini azaltıyor. Masaj başlıklarından birisi ise taraklı olup en kısa tüyleri tarayıp kaldırarak maksimum tüy çekme kapasitesine ulaşıyor.

Işıklı epilatörEpilatörün bir de ışığı bulunmakta... Epilatörü çalıştırdığınız an yanarak en küçük tüylerin görünmesini sağlıyor ve bu sayede pürüzsüz bir cilt elde etmenize yardımcı oluyor. Epilatör sadece kablolu çalışmaktadır.

Şimdi gelelim setin içersinde yer alan ikinci epilatöre. Bu küçük epilatör sadece pille çalışmakta olup bikini bölgesi temizliği ve koltuk altı gibi hassas bölgeler için oldukça uygundur. Yine uygulamak istediğiniz diğer hassas ve dar alanlara rahatça erişebilir. Dilediğiniz takdirde yüz bölgesinde de kullanabilirsiniz.

Bu mini epilatörün cımbızları diğeri gibi seramik değildir. Ayrıca başlığı ayrılmadığı için diğeri gibi su ile yıkanamıyor. Olumsuz olarak görülebilecek bu özellikleri haricinde, pilli olması ve küçük olması sebebiyle çantada taşınabilmektedir. Bu da oldukça pratik olup her an kullanım imkanı sunmaktadır.

Sizler de Philips'in bu epilatörüne göz atabilir veya başka modellerden kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Umarız bu inceleme yazımız seçim yapmanız adına fayda sağlayacaktır.

Ürünün en kötü yanlarından birisi çok ufak olan tüyleri tam alamıyor oluşudur.

5 11
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ