Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli

Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli

Pure Skin Scrub Face Wash Deep Action

Oriflame isimli marka tarafından piyasaya sürülen bir üründür. Pure skin, sizin ölü hücrelerinizi gidereceğini vaat etmektedir. Yüz üzerinde bulunan ölü hücreleri giderir. Aynı zamanda ürünün içermiş olduğu mikro topçuklar sayesinde derinlemesine temizleme etkisi gösterir. Gözeneklerinizi arındırarak parlak ve kusursuz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Yüz üzerinde bulunan siyah noktalar ve lekeleri gidermeyi amaçlar.

Bu ürünü kullanan çoğu kişiye göre, ergenlik döneminde oluşan sivilce lekelerini giderdiğini ve asla geçmez dedikleri cilde kavuştuğunu öne sürmektedir. Ürün 150 ml olarak satılmaktadır.

Pure Skin Scrub Face Wash Deep Action Kullanımı

Günlük kullanım için uygun olarak üretilmiş bir üründür. Öl hücreleri giderici yüz jelini uygulamadan önce su yardımı ile yüzünüzü yıkayıp durulayın. Bu işlem yüzünüzün nemlenmesi için önerilir. Jeli fındık büyüklüğünde avucunuzun içerisine sıkarak, parmaklarınızı kullanarak yüzünüze dairesel hareketler yardımı ile uygulayın. Ürün günlük kullanımlar için uygun üretilmiş olsa dahi bir kaç gün arayla kullanmanızda fayda var.

Ürünü uygularken gözleriniz ile temas etmemesine dikkat edin!

Sizlerde ürün hakkında ki deneyimlerinizi aşağıda bulunan yorum alanından tüm insanlar ile paylaşarak herkesin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

5 14
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ