Kullanım Şartları

Bu sitede bulunan herhangi bir yazıyı açmanız durumunda aşağıda belirtilen kullanım şartlarını ve gizlilik bildirimlerini kabul etmiş sayılırsınız. Kabul etmiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

  1. enbilgi.com, sitede bulunan hiçbir yazının doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti etmez. Bu bağlamda meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan enbilgi.com sorumlu tutulamaz.
  2. enbilgi.com, sitede bulunan dış bağlantıların güvenilirliğini garanti etmez. Site dışında meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan enbilgi.com sorumlu tutulamaz.
  3. Site üzerinde zararlı gördüğünüz hiçbir dosyayı indirmeyiniz, açmayınız. Aksi halde bilgisayarınızda meydana gelebilecek zarardan enbilgi.com sorumlu tutulamaz.
  4. Yazılara yapılan yorumlardan yorum yapan kişinin kendisi sorumludur. Küfür, hakaret, rencide edici, kişi/kurumları hedef gösteren ve TCK’ya aykırı ifadeler içeren yorumlar asla onaylanmaz.
  5. enbilgi.com, sunduğu bilgiler ve yarışmalarda dağıttığı hediyeler karşılığında sizden asla ücret talep etmez. Bu yönde aldatıcı tutum sergileyenlerle asla muhatap olmayınız. Aksi halde meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan enbilgi.com sorumlu tutulamaz.
  6. Sitede bulunan yazıların izinsizce çoğaltılması ve alıntı yapılması yasaktır. Aksi halde meydana gelebilecek yasal sorunlardan kişinin kendisi sorumludur.
  7. enbilgi.com, kişisel bilgilerinizi asla 3. kişilerle paylaşmaz.