Seksi ve Güzel Olmanın Yolları

Seksi ve Güzel Olmanın Yolları

Seksi ve Güzel Olmanın Yolları

Her kadın seksi ve güzel olup etrafından ilgi görmek, saygı duyulmak ister. Bakımlı olmak, seksi ve çekici olmak her kadının elindedir. Bir kadının dikkat çekmesi ve akılda kalması için ilk yapması gereken kendine yakışan parfümü seçmesidir. Ten yapısına uyan parfüm bir kadını fazlasıyla çekici kılacaktır.

Bir kadının en güzel aksesuarı kesinlikle saçıdır. Bu yüzden saçlar her zaman bakımlı olmalıdır. Seksi olmak adına kullanılan dekolteler abartılmamalıdır. Kadının gizemli olması ona her zaman artı puan kazandırır. Yüzün en belirgin yeri ise dudaklardır. Dudakları güzel göstermek için ten rengine uygun kırmızı tonları seçilmesi gerekir. Rujdan sonra parlatıcı kullanmak çekiciliğinizi artıracaktır. Tırnaklar bakımlı ve eşit boyda olmalı, fazla dikkat çeken ojeler kullanılmamalıdır. Takılar fazla abartılmamalıdır zira sizden fazla dikkat çekebilir. Sade ve şık bir görüntü ile etraftakilerin ilgisini çekebileceğinizi unutmamanız gerekir. Önemli olan abartı değil uyumdur.

Kıyafet seçiminden ayakkabı seçimine, takılardan makyaj ve saça kadar her şeye ayrı ayrı dikkat edilmeli, bir bütün oluşturulmalıdır. Aynı zamanda spor yaparak ve dengeli beslenerek vücudumuza da özen göstermiş oluruz. Fazla kilolar ya da sarkmış bir vücut ile seksi olmak imkansızdır. Düzenli egzersiz yapmak, doğal beslenmek, fast food tarzı sağlıksız besinlerden uzak durmak hem sağlığınız için hem de dış görünüşünüz için faydalı olacaktır. Aşırı alkol ve sigara tüketimi de cildi erken yaşlandırır. Ucuz makyaj malzemeleri, cilt tipine uymayan bakım kremlerinden de cildinizin geleceğine yatırım yapabilmek için uzak durmanız gerekir.

5 8
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ