Show TV personel alımları ve iş ilanları

Show TV personel alımları ve iş ilanları

Show TV personel alımları ve iş ilanları

Genelde eleman arayan kişiler, iş ararken Show TV ve benzeri büyük kuruluşlara başvuru yapmakta öncelik tanırlar. Sonuç olarak bu tip kuruluşlarda çalışmak oldukça iç ferahlatıcıdır. Bu tip yerlerde çalışan kişiler, maaşlarını tam zamanında alabiliyor, sigortaları yapıyor ve üstelik prim alabilme olanakları dahi oluyor.
Show TV, Ciner Medya Grubu altında yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Show TV kanalı ilk olarak Fransa'da 1 Mart 1991 yılında kurulmuştur. Ardından 1 Mart 1992 yılında Türkiye'de yayına başlayarak diğer televizyon kanalları arasında yer almaya başlamıştır. Günümüze kadar Show TV'ye sahiplik etmiş bir çok kişi ve kuruluş bulunmaktadır. Şuanda Show TV, Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapmaktadır. Show TV, 2000'li yılların başlangıcında, dizileri ile kendini ön plana taşımış bir televizyon kanalıdır.

Günümüze kadar Show TV kanalı pek çok slogan kullanmıştır ve son olarak kullanmaya başladıkları slogan: "Show başlıyor!" Show TV kuruluşunun yönetim kurulu murahhas üyesi, Serdar Çaloğlu'dur. Yönetim kurulu başlanı ise Mehmet Bülent Ergin'dir.

Show TV'nin güncel iş ilanlarını görebileceğiniz bazı bağlantılar mevcuttur lakin personel seçimine önem verdiklerinden dolayı, işi sizin önünüze sürmekten ziyade sizin iş arayışınız daha faydalı olacaktır. Show TV iş ilanları kariyer sitelerinde yer almaktadır. Show TV iş ilanlarını buraya tıklayarak göz atabilir ve size uygun pozisyon olması durumunda başvuru yapabilirsiniz.

Bir diğer yol ise; bir cv hazırlayarak, hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi Show TV'nin insan kaynaklarına mail atmanızdır.

Özgeçmişlerinizi hazırladıktan sonra;

[email protected]
adresine mail atabilirsiniz. Mail atmanız sonucunda size dönüş yapmayabilirler. Buraya gönderilen özgeçmişler arşivlenir ve sizin bilgi, deneyimlerinize göre, eleman açığı oluşması durumunda sizinle irtibata geçilir.

5 2
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ