Tanışma mesajları

Tanışma mesajları

Tanışma mesajları

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çoğu insanlar artık sosyal siteler üzerinden birbirleri ile tanışmaya başlamıştır. Teknoloji realde bulunan sosyalliği tam anlamıyla elektronik ortama taşımış olup insanları esir olarak elinin altına almış bulunmakta.

Bununla beraber insanlar artık yeni insanlarla ile tanışmak, sohbet etmek gibi aktüaliteler için interneti tercih etmektedir.

Tanışmak istediğiniz kişi ile birlikte eğlence amacı ile tanışmaktan kaçının. Ayrıca tanışmak istediğiniz kişiye onur kırıcı sözler sarf etmekten kaçının. Tüm bunlar ahlak dışı olmakla beraber dinimize göre de uygun görülmemektedir.

Karşınızdaki kişiye karşı dürüst olduğunuz ve kendiniz olduğunuz sürece aslında tanışma mesajlarına ihtiyacınız bulunmamakta. Tanıştığınız kişinin karşısına çıkarak, onunla neden tanışmak istediğinizi dürüst bir şekilde dile getirmeniz dahilinde sizin dürüst davranışlarınızdan etkilenerek tanışma isteğinizi düşüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Sizler için hazırlanmış tanışma mesajlarını aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • İlk olarak dürüst olmak gerekirse; sizinle tanışmak ve nasıl bir kişilikte olduğunuzu düşünüyor ve uyumlu olduğumuz takdirde ciddi bir gelecek düşünüyorum. Siz ne dersiniz?
  • Selam, profilinizi dikkatimi çekti ve izinsiz biraz inceledim kusuruma bakmayın. Profilinizde paylaştığınız yazıları okurken sanki benim hislerimle yazıldığını fark ettim. Bundan dolayı tanışmak isterim acaba mümkün müdür?
  • Merhabalar öncelikle belirtmek isterim ki amacım kötülük değil ve sadece sizinle tanışmaktır. Hem dış güzelliğiniz hem iç güzelliğiniz olduğunu düşünüyorum. Siz de kabul eder ve uygun görürseniz konuşmak, tanışmak isterim.
5 5
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ