Aşıklar tarot kart anlamı

Aşıklar tarot kart anlamı

Aşıklar

Aşıklar kartının yöneticisi İkizler burcu olmakla beraber hava grubunun temsilcisidir.
Aşkın ifadesi, aşk ile verdiğiniz kararları ifade eder. Sevgililer arasında verilecek olan büyük bir kararı hedefler. Yaşama şeklinizi değiştirebilecek kararları anlatır. Aşıklar kartı, herhangi bir düşünceye takılmadan sadece "evet" cevabını söyleyeceklerini simgeler.
İş hayatınız ile alakalı koşulları değerlendirerek geleceğinizde ki pozisyonu belirlemeye çalışmalı ve net kararlar almalısınız. Alacağınız kararlar yeni bir işi ya da yeni ve kapsamlı bir projeyi içerebilir. Aynı zamanda aşıklar kartı, mutluluğu sadece tek bir kişide yakalama ihtimalinizi yükseltir. Duygularınıza ve hislerinize güveniyorsanız "evet" cevabından asla kaçınmayın.

Kartın düz anlamı;

Aşıklar kartı, yeni bir başlangıç yaşayacağınızı anlatır. Duygusal anlamda yaşadığınız ilişkinizde, aşk duygularınızın güçleneceğini ya da yeni bir aşka yelken açacağınızı anlatır. Üstelik aynı zamanda evlilik kapılarını ardına kadar açan bir kapıdır. Maddi ve manevi duygular arasında ki uyumlu bir dengeyi ifade eder. Sezgilerinize güvenerek hareket edin. Kârlı çıkacaksınız.

Kartın ters anlamı;

Önemi olmayan gereksiz sebepler yüzünden sevdiğiniz insanları kaybedebilirsiniz. İhanete uğrayabilir ya da ihanet edebilirsiniz. Bu dönemler boşanma olasılığı oldukça fazla olabilir. Bu dönem her olaya karşı akılcı yaklaşmalısınız.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları