Azize tarot kart anlamı

Azize tarot kart anlamı

Azize

Azize kartının gezegeni Ay'dır ve yönetici grubu, su grubudur. Büyücü kartında olduğu gibi altıncı histeki duyguları temsil eder. Azize kartı, bilinç altını temsil eden bir karttır. Tarot içerisinde ki üç korucuyu kartlardan bir tanesidir. Hayatınızda ki mevcut tavırlarınızın ve günlük yaşantınızda işlerinizi düzenleyeceğini anlatır. Hayata karşı, pozitif bir bakış açısı kazanılacağını simgeler. Aynı zamanda azize kartı, yeni heyecanlara açık olduğunuzu gösterir. İç dünyanızda ki gizli değerleri ortaya çıkartabilirsiniz. Yaşantınızda üzüntüler ya da mutluluklar var ise bunların üzerine yeni mutluluklar eklenecektir. Yeter ki siz inanın!

Kartın düz anlamı;

Sezgilerinizin gücünü hissedeceğiniz bir dönem. Bu dönem problemlerinizi çözebilmek için hislerinize kulak vermelisiniz. Bilinçaltınızda ki bastırılmış hatıralar ve duygular tekrar ortaya çıkabilir. Hayallerinizde yer verdiğiniz bir sevgili ile karşılaşmanız mümkün.

Kartın ters anlamı;

Kibirli ve kendini beğenmiş bir yapıda olabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Duygusal açıdan yaşayacağınız dengesizlikler sizi büyük hatalara götürebilir. Duygularınızı dizginleyerek mantığınızı ortaya koymalısınız.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları