Güneş tarot kart açıklaması

Güneş tarot kart açıklaması

Güneş

Güneş kartı, Güneş gezegenini ve ateşi simgeleyen, temsil eden bir karttır.
Güneş kartı, diriliği, yaratıcılığı, yeni bir yaşamı ifade etmektedir. Güneş, mevcut sağlık problemlerinizden kurtulmanıza ve hayat enerjinizi yükseltmeyi amaçlar. Bunların yanı sıra, korku duyulan dönemlerin, üzüntü içerisindeki dönemlerin sona ereceğine işaret eder.

Güneş kartı, karakterimizin yenilenmesini, yeniden doğması anlamını taşımaktadır. Oluşan bu yeni doğuş, sizi hiç olmadığı kadar bir rahatlığa ve huzura erişmenizi sağlar. Bu dönem alınacak en zorlu kararları dahi, rahatlıkla verebilecek bir yapıda olacaksınız. İçinizde oluşan korkulardan kendinizi arındırmalısınız. Çünkü içinizdeki korkular sizi tutsak etse dahi sonucunda boş yere korktuğunuzu anlayacaksınız. Bu dönem çevrenizdeki insanlara karşı sert tavırlar yerine yumuşak tavırlar ile yaklaşmalısınız. İlişkilerinizde sorunlar var ise, bu sorunlar çok yakında son bulacak. Yeter ki siz inanın!

Kartın düz anlamı;

Çevrenizde bulunan, görüştüğünüz kişileri iyice incelemelisiniz. Çevrenizde size dost gibi görünen bir düşman olabilir. Bu kart, bu dönem size tehlikeleri ve kararsızlarla karşılaşacağınızı anlatmak ister. Bu dönem yaşayacağınız hayal kırıklıkları, çevrenize karşı olan güvensizliklere neden olabilir. Güneş kartı, bu dönem yalnızca kendinize güvenmeniz gerektiğini amaçlar. Bu dönem, şimdiye dek ortaya çıkmamış psişik güçlerinizi ortaya çıkartarak size yeni bir güç sağlayacaktır.

Kartın ters anlamı;

Ters güneş, ruhsal çöküntü ve zihinsel huzursuzluklara işaret eder. Bu kart, mevcut hedeflerinizin gerçekleşme olasılığını tehlikeye atabilir ve geleceği yönelik kaygılar yaşamanızı öngörür. Bu dönem, evli olanlar tartışmalardan kaçınmalıdır. Evli olanlar için bu dönem boşanma riski taşımaktadır. Mevcut ilişkisi olanlar için ise ayrılığı temsil eder.

Hayatınızda olanlar her ne kadar olumsuz görünse dahi, çok yakın zamanda huzurlu ve mutlu günler sizi bekliyor. Unutmayın ki, güneş kartı yeniden doğuşu temsil eder.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları