İmparatoriçe tarot kart anlamı

İmparatoriçe tarot kart anlamı

İmparatoriçe

İmparatoriçe kartının temsilcisi Venüs gezegenidir. Aynı zamanda toprak ve hava grubu içerisinde yer almaktadır.
Sağladığınız performansların artacağını ve verimli çalışmalar yapabileceğinizi anlatır. İmparatoriçe kartı, güneş kartında olduğu gibi yeniden doğuşu simgeleyen bir karttır. İmparatoriçe kartı, gizli güçlerinizi ve enerjinizi ortaya çıkartarak, sizin için sıra dışı olabilecek mutlu günlerin geleceğini müjdeler. İmparatoriçe, yaşamın ana kaynağı, tanrıça olarak bilinir. Bu dönem değişen koşullar karşısında, bu koşullara ayak uydurma konusunda bocalama yaşayabilirsiniz ancak çok kısa sürede bu duruma alışacaksınız. İş alanında, hayatı boyunca hiç çalışmamış olanlar da dahil yeni işler gündeme gelebilir. Düşünce yapınızda gelişmeler oluşarak pratik zeka ile zenginliğe giden yola girebilirsiniz.

Kartın düz anlamı;

İmparatoriçe kartı, değişimler ve yenilikler getirmeyi amaçlar. Zengin olmanın kapılarını ardına kadar açar. Bereket içerisinde olacağınız bir dönemi temsil eder. Ancak bu dönem her zaman olduğu gibi israf yapmamaya dikkat etmelisiniz. İhtiyaç duyduklarınızın daha fazlasını elde edebileceğiniz bir dönem. Geleceğe yönelik planlanan hedeflerin başarılı sonuçlanacağını gösterir. Sağlık problemleriniz var ise, bu dönem bunlardan kurtulabilirsiniz.

Kartın ters anlamı;

Karşınıza çıkan bir takım problemler eşliğinde zor bir dönem başlangıcı oluşabilir. Hayata dair duyduğunuz kaygılarınız artabilir. Bayan için, istenilmeyen bir hamilelik ya da kısırlık olabilir.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları