Joker tarot kart anlamı

Joker tarot kart anlamı

Joker

Joker kartının temsilcisi Uranüs ve Merkür gezegenleridir. Aynı zamanda hava grubu temsilcisidir.Engin görüşleri ve birden beliren kararları anlatır. Başlangıç noktasını ifade eder. Joker kartı, hayatınızda oluşabilecek yepyeni deneyimleri ve yeni meslekleri müjdeler. Bunların yanı sıra joker kartı, bebek sahibi olunacağı anlamını da taşır. Farklı meslek gruplarında iş değişikliği yaşarsanız, yeni gireceğiniz işe çok kolay adapte olarak seçilen kişi olabilecek konuma kolayca erişebileceksiniz. Bu süreç içerisinde her daim açık olmalısınız.

Kartın düz anlamı;Hayatınızda oluşabilecek yeni başlangıçları temsil eder. Endişelerinizi bir kenara fırlatıp atmalısınız. Bu dönem karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirerek hedeflerinizi çizerek o yolda ilerlemelisiniz. Bu dönem karşınıza hiç tanımadığınız, sizi şaşırtacak biri karşınıza çıkabilir. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Kartın ters anlamı;Hayata dair oluşan konularda tecrübelerinizi iyi değerlendirmelisiniz. Hatalı ve geçersiz tecrübeler sizi uçurumun eşiğine sürükleyebilir. Karşınıza çıkan tüm fırsatların teker teker yok oluşuna seyirci kalabilirsiniz. Bu dönem dikkatinizi toplayarak, hata yapma ihtimalinizi yok sayarak fırsatları iyi değerlendirin. Dikkatsiz davranmayın.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları