Mahkeme tarot kart açıklaması

Mahkeme tarot kart açıklaması

Mahkeme

Mahkeme kartı, Platon gezegeninin yöneticisi olmakla beraber hava ve su grubunun temsilcisidir.
Mahkeme kartı bir yüzleşme kartıdır. Kurtuluşu temsil eder. Benliğinizi bulabilmeniz için önemli adımlar atacağınızı belirtir. İş yaşantınız içerisinde bir dönüm noktasına girdiğinizi gösterir. Mevcut işinizden istifa edebilir ya da meslek değişimleri yapabilirsiniz. Mevcut işinizde yaşanacak değişiklikle, farklı bir mesleğe yönelmek mümkün değil ise, terfi almanız olasıdır. Bu dönem, aklınıza dahi gelmeyecek fırsatlara tanıklık edebilirsiniz.

Kartın düz anlamı;

Bu dönem yeteneklerinizin farkına vararak ne yapmanız gerektiğini net bir şekilde kestirebilirsiniz. Bunlara ek olarak bu dönem geçmişte yaşadığınız acı olayları düşünmeye başlayabilir ve günahlarınızdan arınma isteği içerisinde bulunabilirsiniz. İlişkisi olmayan kişiler bu dönemlerde yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da mevcut ilişkisi olanlar hiç olmadığı kadar mutlu olabilirler.

Kartın ters anlamı;

Ters mahkeme kartı, bu dönem atacağınız her adımdan çok daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda sizi uyarır. Bu dönem, maddi kayıplar, boşanmalar, ayrılıklar, düş kırıklıkları yaşayabilir ve zaman zaman ölüm korkusunu hissedebilirsiniz.
Yaşantınızda olan kötü şeylerin sizi korkutmasına izin vermeyin. Her an ayakta durmayı deneyin. Sonucunda siz kazanırsınız.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları