Şeytan tarot kart anlamı

Şeytan tarot kart anlamı

Şeytan

Şeytan kartının yöneticisi Oğlak burcudur.
Şeytan kartı, karanlık güçleri temsil eder. Bu kart, bağımlılıklarınız konusunda, yaşanılacak tecrübelerin, isteksizlikler, yapılması planlanan işlerin karşısına engel çıkması gibi konularda sizi uyarır. Şeytan kartı, tüm tarot kartlarının kötü yönünü ortaya çıkartır.
Bu kart, yakın bir zamanda bir olay karşısında haklıyken haksız konuma düşeceğiniz ve kendinizi açıklama gibi bir problemle karşılaşacağınız konusunda haber verir. Bu dönem kendinizle bir keşfe çıkın ve nelerden hoşlandığınızı, neleri sevdiğinizi anlamaya çalışın. Aynı zamanda bu kart; şeytanın, şeytanca düşüncelerin esiri olunduğunu anlatmak ister.

Kartın düz anlamı;

Şeytan kartı, esaretinizin, kontrolünüzün, sağlığınızın, ruhsal durumlarınızın kötü yönde etkileneceğimizi anlatır. Başarısızlık dolu bir dönem çok yakında olabilir. İhtiraslara kapılarak onun esiri olmamalısınız. Bu süreçte birine duygular besleyebilirsiniz. Dikkatli olun!

Kartın ters anlamı;

Ruh sağlığınızın iyi yönde ilerlemesi, aydınlık zamanların başlaması, iş yaşantınızda özgürlük kazanmanızın başlangıcını anlatır. Bu süreç içerisinde boşanma, ayrılık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İçgüdülerinizi kontrol altına alarak hareket etmelisiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları