Yıldız tarot kart anlamı

Yıldız tarot kart anlamı

Yıldız

Yıldız kartı, Kova burcunun ve hava grubunun temsilcisidir.
Yıldız kartı, bilge düşünceleri, umut etmeyi, önemli görüşleri simgeleyen bir karttır. Uzun süreçli planlayacağınız düşüncelerin başlangıcını temsil eder. Aynı zamanda olumlu bir olayın hayatınızda yer almaya başlayacağını anlatır.
Bu günden itibaren atacağınız tüm adımlar hayatınızı etkilemeye başlayacaktır ve hayatınızın akışını değiştirmek sizin elinizdedir. Geleceğe puslu bakmak yerine geleceği görün ve ona inanın! İkili ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz mutluluk sizi bekliyor.

Kartın düz anlamı;

Hayatınızda büyük önem arz eden ve size şans getirecek bir durumu ifade eder. Bu durum size ruhsal bir rahatlama getirecektir. İnancı ve güveni simgeleyen bir karttır. Sağlıklı bir yaşantıya sahip olacağınızı müjdeler. Aşk yaşantınızda gerçek bir mutluluğa erişeceğinizi gösterir.

Kartın ters anlamı;

Ters yıldız, inançlarınızda ki düşüşlere neden olabilir. Bu dönem inatçı yapıdan kaçınmalısınız. Eğer bunları başarabilirseniz, karşınıza çıkacak fırsatların farkına vararak başarı elde edebilirsiniz. İlişkileriniz konusunda çabalamalısınız. Aksi halde kötü bir ayrılık sizi bekliyor olabilir.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tarot kartları