Vampirler

Vampirler

Vampirler

Vampirlerin günbatımından itibaren şafağa kadar mezarlarından dirilerek insanların kanlarını emdiği sanılan bir tür yaratıktır. Çoğu din kitaplarında vampirlerin varlığından söz etmektedir. Bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda vampirlerin gerçekten olup olmadıklarına bir türlü tanı getiremiyorlar. Lakin vampirlerin olma ihtimallerinin, olmama ihtimallerine göre çok daha fazla olduğu söz konusudur.

Vampirlere inanan bilim adamları, dış yüzeylerinde çürüğe dayalı ufak eziklerin olduğunu, yaşanılan bir acıyı insanlara göre çok az hissettikleri söylenmektedir. Günümüzde ki vampir yok gibi bir cümle oldukça güçtür. Çünkü varlığının yapılabileceği bir çalışma yoktur. Lakin yaşam şartlarına bakıldığı zaman vampirlerin olma ihtimali oldukça azdır. Çoğu kişiler vampir olmak ister ancak bu mümkün değildir. Geçmiş yıllarda haberlerde bir takım gençlerin bazı günlerde buluşarak bir havyanın kadını içtikleri ve gerçek bir vampirin gelip onları dönüştürmesini beklediklerini söylemişlerdir.
Çoğu kişi vampir olmayı, sonsuza dek yaşama ihtimalleri olduğu için istemektedir kimisi ise hem çekici olup hemde sonsuza dek yaşamaktadır. Hayalperest kişiler vampirlerin filmlerde olduğu gibi olabileceği düşüncesine kapılır. Bu tamamen bir hayal ürünüdür.

2.6 5
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ