Wet N Wild Eyeshadow Primer (Far Bazı) İncelemesi

Makyaj yapmayı sevenlerin merakla inceleyeceği ürünlerden birisi olan Wet N Wild Eyeshadow Primer isimli far bazını sizler için inceledik..

Wet N Wild Eyeshadow Primer (Far Bazı) İncelemesi

Wet N Wild Eyeshadow Primer (Wet n Wild Far Bazı)

Eğer siz de göz makyajı yapmayı seviyorsanız fakat gün sonunda farınızın uçup gitmesi veya bozulmasından şikayetçiyseniz bu durumda far bazları imdadınıza yetişir.

Hele ki düğün, toplantı vb. özel günlerde göz makyajınızın gün sonuna kadar kusursuz görünmesini istiyorsanız bir far bazı kullanmanızı tavsiye ederim.Wet N Wild Eyeshadow Primer Ürün Resmi

Özellikle de göz kapakları yağlı olanlarda far, göz çizgilerine dolarak çok kötü bir görüntüye sebep olur. Bu 
durumda far bazı kullanmak gerçekten şart oluyor. Bunun yanı sıra far bazları, farların renklerinin belirginliğini arttırıyor, daha canlı durmasını sağlıyor. Bazı farlar yapı gereği az renk verir.

Far bazları, bu tarz farların renklerinin canlılığını arttırmayı sağlar.

Bu yazımızda wet n wild far bazından bahsedeceğim. Benim göz kapaklarımda bazı farlar çizgilere doluyor.

Bu sebeple bir far bazı almayı düşünürken karşıma wet n wild eyeshadow base çıktı. Bu benim ilk far bazım olduğu için bir karşılaştırma yapmam mümkün değil ancak izlenimlerimi sizlere aktaracağım.

Wet n wild far bazı, aşağıdaki resimde göreceğiniz üzere çok hafif renkli bir ürün. Göz kapağına dağıttığınız vakit rengini büyük ölçüde kaybetse de hafif bir renk eşitleme söz konusu.

Ancak göz kapaklarınız çok damarlıysa veya koyuysa tamamen nötrlemeyecektir.

 

Far bazı inceleme resmi - 1Far bazı inceleme resmi - 2Far bazı inceleme resmi 3

Öğlen vakitlerinde yaptığım göz makyajı wet n wild far bazı sayesinde gece vakitlerine kadar yerinden kıpırdamadı. Renkler yaptığım andaki kadar canlı gözüktü.

Sizler de far bazı almak istiyorsanız wet n wild far bazına bir şans verebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlı ve gerçekten görevini layıkıyla yerine getiriyor. Ayrıca wet n wild, cruelty free olmasıyla da kalbimi fetheden bir marka.

İçerik Listesi

Wet N Wild Eyeshadow Primer İçerik Listesi

5 7
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ