Wet N Wild - Wild Shine Oje İncelemesi

İçinde çok güzel gül kurusu/pembe ve gümüş ışıltılar barındıran bir glitter oje. Wet n wild markasının wild shine oje serisinden olan bu ojenin adı Sparked/Etincelle ve numarası E480C.

Wet N Wild - Wild Shine Oje İncelemesi

Wet N Wild - Wild Shine Oje

İçinde çok güzel gül kurusu/pembe ve gümüş ışıltılar barındıran bir glitter oje. Wet n wild markasının wild shine oje serisinden olan bu ojenin adı Sparked/Etincelle ve numarası E480C. Renksiz parlatıcı içerisinde sadece renkli simler barındırıyor.

İlk katı sürünce seyrek parıltılar şeklinde görülüyor ve bu şekilde renkli ojeleriniz üzerine sürebilirsiniz. İsterseniz bir kat daha sürerek yalnız başına kullanabilirsiniz. İkinci katta gördüğünüz kapatıcılığa ulaşıyor.

Wet N Wild - Wild Shine Oje İncelemesi

Wild shine serisi sanırım ambalaj olarak yenilendi ve görselde paylaştığımız şekilde satışa devam ediliyor. Ambalajın kapak kısmı büyük ve bu da oldukça kolay tutuş sağlıyor. Fırça kalınlığına değinecek olursak pek kalın değil. Ancak bu tarz glitter ojelerde bunun pek sorun olacağını düşünmüyoruz.

Glitter oje sürmek diğer ojelere göre daha kolay yani daha fazla hata kaldırabilir oluyor. Evet sürmek kolay ama simli ojeleri çıkartmak gerçekten zor, biliyoruz. Çıkartmak içinse asetonlu pamuğu tırnaklarınızda bir müddet bekletip, yavaşça ovalamanız yeterli.

Sizler de bu ojeyi gratis mağazalarından satın alabilirsiniz.

3.8 6
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ