Yasemin Kokulu Parfümler ve Markaları

Yasemin Kokulu Parfümler ve Markaları

Yasemin Kokulu Parfümler ve Markaları

Çiçek kokularını seven bayanlar bahar mevsiminin tazeliğini her an hissetmek için yasemin kokusu kullanabilirler. Yasemin kokulu parfümler, imaj sahibi ve zarif bayanların zevkini yansıtan yumuşak bir kokudur. Marc Jacobs Daisy Parfüm Nostaljik bir etkisi olan Marc Jacobs Daisy tazelik hissini veren en iyi parfümlerden biri olarak adlandırılır.

Çiçek özleri sayesinde ruhu okşayan bir koku olan parfüm vintage esintilerine sahiptir. Calvin Klein Beauty Parfüm Orta ve alt notalarında yer alan yasemin kokusu ile çekici olmayı sağlayan bu parfüm sofistike kokulara örnek olarak gösteriliyor. Teninde çiçek kokusunu taşımak isteyen bayanların tercih etmeleri gereken parfümlerin başında geliyor. Giorgio Armani Acqua Di Gioia Femme Parfüm Parfümün yapı taşı doğada nadir bulunan bitkilerden biri olan labdanumdur. İlk notalarında nane kokusu ile harmanlanan labdanum kokusu orta notalarda yasemin kokusu ile harmanlanmış.Koklayanların burnunda hoş bir koku bırakıyor.

Givenchy Organza Givenchy markasının parfümlerinden biri olan Organza lüks ve asaleti simgeleyen bir kokudur. Yasemin kokusunun etkisi ile kullanan kişiye kendisini tanrıça gibi hissettiyor. Estee Lauder Pleasures Intense Parfüm Estee Lauder Pleasures Intense Parfüm gün boyunca hareketli ve enerjik olmanızı sağlıyor. Tatlı ve sempatik bayanların tercihi olan bu parfüm yasemin kokusunu en yumuşak haliyle etrafa yayıyor. Guerlain Idylle Parfüm Bu parfüm kendinizi her daim enerjik ve taze hissetmenizi sağlayacak parfümlerden biridir. Çiçeksi kokuların vazgeçilmez isimlerindendir. Yasemin özleriyle harmanlanan parfüm günlük olarak da kullanılabilir. Bvlgari Jasmin Noir Yasemin Kokulu Parfüm Gardenya yaprakları ve nilüfer barındıran parfümün asıl formülü yasemin özlerinden oluşmaktadır. Yasemin kokusu gün boyunca üzerinizde kalıcı olarak devam eder.

5 15
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ