Yaz için en iyi el kremleri

Yaz için en iyi el kremleri

Yaz için en iyi el kremleri

Bir bayanın özenle dikkat etmesi gereken vücuttaki en önemli yerlerinden biri elleridir. İyi bakılmayan eller daha çabuk kırışır ve güzelliğini kaybetmeye başlar. Yumuşak ve pürüzsüz ellere sahip olmak istiyorsanız en çok satılan el kremlerini sizler için araştırdım. Cildinize gereken önemi mutlaka verin. Gün boyu etkisini yitirmeyen el kremi; SALLY HANSEN. ellerinizi sıkılaştırıcı ve yumuşaklık veren en çok tercih edilenler arasında yer alan bir el kremi olan; ABSİNTHE HAND CREAM. Kuru ciltler için olan ve yatıştırıcı etkisi ile İntensive Rescue el kremi; VASELİNE.

İçinde shea yağı barındıran elleri onarıcı bakım kremi; BURT’S BEES. Tercih edilen el kremlerden bir tanesi de Almod Smooth Hans elleri yumuşatıp koruyucu özelliği ile ; L’Occitane. İçinde shea yağı olan Handy Gurungu el kremi de pürüzsüz el isteyenlerin seçimlerinden bir tanesi; LUSH.

ÇOKÇA TERCİK EDİLEN diğer el kremi markaları da şu şekilde: Shiseido; fiyatı yüksek fakat ellerinizi yumuşaklığına, pürüzsüz ve sıklaşmasına büyük katkısı vardır. Intensive hand cream ; blistex de tercih edilenlerin içinde yer alıyor. Biraz fiyatı fazla gelebilir fakat yoğun el kremi özelliği ile bir çok alıcıya sahip bir marka olan; BLİSS. Onarıcı bakım kremi ola ellerinizi daha sıkı ve yumuşak olmasını sağlayan ve %98 natural özelliği ile Yes to carrots (SEPHORA) kullanımını tavsiye ederim.
Sormak istediğiniz soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. :)

5 5
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ