Yılbaşı gecesi yanlız olmak..

Yılbaşı gecesi yanlız olmak..

Yılbaşı gecesi yanlız olmak.. Her yıl çoğu insan yılbaşına girme heyecanıyla yanıp tutuşurken kimi insanlar yılbaşında çocuklarına güzel bir yılbaşı yaşatamama üzüntüsü, kimi insanlar maddi düzeyinin yetersizliğinden eğlenemiyor. İnsanların büyük bir çoğunluğu ise evde televizyon karşısında yılbaşı geçiriyor. Durum böyle olunca televizyonda doğru düzgün bir program olmamasından yakınır bazılarımız.. Kimi inanlar ise yanlızlıktan dolayı dertlenir ve yılbaşı gecesini hüzünlenerek geçirir. Yılbaşı gecesini hayallerinde canlandırdığı gibi yaşayamayan tonlarca insan bulunmakta. Hatta kimi insanlar eğlence derdindeyken kimi insanlar yaşam mücadelesi vermekte...

Aslında yılbaşı gecesi eğlenebilmek için paraya ihtiyaç yoktur. Hiç bir kutlama için paraya ihtiyaç yoktur. Zaten dünya üzerinde ki en büyük mutluluk sevdiklerinin yanında olması olsa gerek..

Bu yılbaşı akşamında kendinizi sokağa atarak, o buz gibi rüzgarın teninizi okşamasına izin verin. Gerekirse üşüyün.. Saatler tam 12yi gösterdiğinde içinizde oluşucak coşkuya izin verin. Başka insanların nasıl eğlendiğini düşünmeyin. Her insan özeldir. Özel olmak için paraya ihtiyacınız yok. Mümkün olduğunca sevdiklerinizin yanında olmaya bakın. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, sizi siz olduğunuz için seven başka kimse yok!!

5 8
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ